Unimars Group

Kompānija "Unimars" (Universal Marine Service) tika dibināta 1994. gada augustā Rīgā. Kopš tā laika, paplašinoties un veidojot filiāļu tīklu, mēs vairākkārt esam pārveidojuši savas struktūras par daudzprofilu jūrniecības holdingu, papildinot sniedzamo jūrniecības pakalpojumu sarakstu.  
 
Šodien mēs esam lielākā kompānija, kas specializējas kuģu apgādē un jūrniecības pakalpojumu sniegšanā Baltijas jūras austrumu piekrastē. Mūsu noliktavas un biroji atrodas Rīgā, Ventspilī, Liepājā, Klaipēdā un Tallinā. 2014. gadā tika atklāta kompānijas noliktava un birojs  Laspalmasā de Grankanārijā (Kanāriju salas), kas ievērojami paplašināja mūsu apgādes reģionu un ļāva mums kļūt par globālu dalībnieku jūras pakalpojumu tirgū. 
 
Ņemot vērā nepieciešamību nodalīt dažādus pakalpojumu veidus, mēs esam izveidojuši optimālu atsevišķu juridisko personu pieskaņojumu ar kopēju koncepciju un kopēju vadību- gan centralizētu, gan neatkarīgu. Tādējādi šodien kompānija ir struktūra, kas iedalīta šādās apakšvienībās:

Kuģu apgādes un apkopes departaments

Departamentā ietilpst uzņēmuma nodaļas, kas sniedz šādus pakalpojumus: 
 
•  Kuģu apgāde ar provīziju, tehniku un muitas precēm.
•  Glābšanas līdzekļu un ugunsdzēsības līdzekļu pārbaude un apkope.
•  Glābšanas un ugunsdzēsības iekārtu piegādes. 
•  Kuģu remonts.
 
 

"Novikontas" Jūras koledža

 "Novikontas" ir privāta izglītības iestāde, kas darbojas  holdinga "Unimars" ietvaros. Koledžas darbība ir vērsta uz efektīvu lietišķo zināšanu iegūšanu tiem, kas jau strādā jūrā vai plāno sākt jūrnieka karjeru.

"Novikontas" piedāvā visus STCW prasītos kursus, kā arī apmācības un tālākizglītības programmas stūrmaņiem un kuģu inženieriem. www.novikontas.lv

Flotes vadības departaments

Unimars Group struktūrvienība, kas nodrošina kuģu tehnisko vadību, apkalpes vadību, risku pārvaldību, kā arī kontrolē apgādi un iepirkumus. 

Nekustamo īpašumu pārvaldības departaments

2006. gadā uzņēmums nodeva ekspluatācijā mūsdienīgu biznesa centru ar kopējo platību aptuveni 10 tūkstoši kvadrātmetri. Šobrīd lielākā daļa nomnieku ir jūrniecības biznesa pārstāvji. Viņu vidū ir nozares pārstāvji, kas ir plaši pazīstami gan vietējā, gan starptautiskajā tirgū: NSC, CVA/CGM, TEAM LINES, Unifeeder, V-Ship, Nordic Tanker un citi. 

Ēkā darbojas moderns SPA komplekss un restorāns. www.uniservice.lv 

Rekreācijas un viesmīlības projektu vadības departaments

Uzņēmuma nodaļa, kas pārvalda un attīsta projektus uzņēmuma aktīvu pārvaldīšanai: sava viesnīca, boulinga komplekss, divi restorāni un SPA centrs.